İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular

Sayın Üyelerimiz

derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ


SAYIN DERNEK ÜYELERİMİZ.

YIILIK AİDATLARINIZI VE BAĞIŞLARINIZI  DERNEĞİMİZİN BANKA HESABI OLAN 

İŞBANK GÜLTEPE ŞUBESİ

ŞUBE KODU    1069

HESAP NUMARASI    358691

İBAN NO  :  TR98 0006 4000 0011 0690 3586 91

NOLU HESABA YATIRABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN DUYARLILIĞINIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

DERNEK YÖNETİM KURULU


Tokat Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
İnternet Sitemizi Nasıl Buldunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 16,6690   16,6991
EURO 17,5221   17,5536
       
Özlü Sözler
Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın. (Hz.Mevlana)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   KIZILCAÖREN KÖYÜMÜZDEN YETİŞMİŞ BULUNAN PROF.DR. NURHAN ATASOY SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN ELİNDEN 2017 SANAT TARİHİ DALINDA ÖDÜL ALMIŞ BULUNMAKTADIR. BU BAŞARISINDAN DOLAYI KUTLUYORUZ.
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Sanat Özel Ödülleri sahiplerini buldu. KIZILCAÖREN KÖYÜMÜZDEN YETİŞMİŞ BULUNAN PROF.DR. NURHAN ATASOY SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN ELİNDEN 2017 SANAT TARİHİ DALINDA ÖDÜL ALMIŞ BULUNMAKTADIR. BU BAŞARISINDAN DOLAYI KIZILCAÖREN DERNEK... Devamı..

   DERNEK YÖNETİM KURULU 2018 ŞUBAT TOPLANTISI DERNEK MERKEZİNDE ÇOK VERİMLİ BİR ŞEKİLDE YAPILDI
  DERNEĞİMİZİN OLAĞAN OLARAK AYLIK YAPILAN TOPLANTISI DERNEK MERKEZİMİZDE GENİŞ KATILIMLI VE VERİMLİ OLARAK DERNEK GÜNDEMİNDE BULUNAN KONULARIN GÖRÜŞÜLEREK DERNEK ÜYE VE KIZILCAÖREN KÖYÜ İLE İLGİLİ OLARAK ÇOK GÜZEL VE YARARLI KARARLARI OY BİRLİĞİ ALMIŞLAR VE ALINAN KARARLARIN UYGULAMAYA KISA SÜREDE BAŞLAYACAKTIR. Devamı..

   kIZILCAÖREN MELİHA ARAS İLKÖĞRETİM OKULUNUN ANA SINIFI ÖĞRETMENİ EMET GÜRPINAR VE ÖĞRECİLERİ
  KIZILCAÖREN DE BULUNAN KIZILCAÖREN MELİHA ARAS İLKÖĞRETİM OKULUMUZ DA ANA OKULU OLARAK EĞİTİME DEVAM EDİLMEKTE DİR. ANA OKULU EĞİTİMİ KÖYÜMÜZDEN YETİŞMİŞ BULUNAN SERDAR GİLDEN ÜZEYİR GÜRPINAR'IN KIZI SAYIN EMET GÜRPINAR TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. şU AN İTİBARİYLE MELİHA ARAS İLKÖĞRETİM OKULUNDA 10 ADET ANA OKUL... Devamı..

   Dernek üyemiz Prof.Dr. Kadir Serkan ORHAN 2018 şubat ayı itibariyle PROF.DR. Kadir Serkan ORHAN ünvanı almıştır. Dernek Yönetim kurulu ve Kızılcaörenliler olarak Prof.Dr.Kadir Serkan ORHAN'I kutluyor başarılarının devamın diliyoruz.
  Dernek üyemiz Prof.Dr. Kadir Serkan ORHAN 2018 şubat ayı itibariyle PROF.DR. Kadir Serkan ORHAN ünvanı almıştır. Dernek yönetim kurulu Kızılcaörenliler olarak Prof.Dr.Kadir Serkan ORHAN’ı kutluyoruz. Prof.Dr. Kadir Serkan ORHAN’ın Yeni ünvanın hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz. Devamı..

   KIZILCAÖREN DERNEK KADIN KOLLARI İKİNCİ TOPLANTISINI EYÜP ALİBEYKÖY DE BULUNAN KIZILCAÖRENLİLERLE ALİBEYKÖYDE SAYIN SEHER ÖZDEMİR'İN EV SAHİPLİĞİNDE 10..02.2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILDI
  KIZILCAÖREN DERNEK KADIN KOLLARI İKİNCİ TOPLANTISINI EYÜP ALİBEYKÖY DE BULUNAN KIZILCAÖRENLİLERLE ALİBEYKÖYDE SAYIN SEHER ÖZDEMİR'İN EV SAHİPLİĞİNDE 10. 02.2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILDI. EYÜP ALİBEYKÖY DE BULUNAN KIZILCAÖREN LİLERLE GENİŞ KATILIMLI NEŞELİ EĞLENCELİ VE COŞKULU BİR ŞEKİLDE TANIŞMA DAYANAIŞMA AMAÇLI... Devamı..

   DERNEK ÜYEMİZ MURAT ÇAKIR'IN OĞLU CAN MUHAMMET ÇAKIR İLE ÇAKIRLI KÖYÜNDEN NEVZAT ŞAHİN KISI BURCU ŞAHİN 3.02.2018 CUMARTESİ NİŞANLARI OLDU
  DERNEK ÜYEMİZ MURAT ÇAKIR'IN OĞLU CAN MUHAMMET ÇAKIR İLE ÇAKIRLI KÖYÜNDEN NEVZAT ŞAHİN KISI BURCU ŞAHİN 3.02.2018 CUMARTESİ NİŞANLARI ESENLER KERVAN DÜĞÜN 1 SALAONUNDA KIZILCAÖRENLİ VE ÇAKIRLI KÖYLÜLERİ İLE AKRABALRI VE DOSTLARININ ÇOKULU KATILIMLARI İLE ÇOŞKULU VE EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE CAN MUHAMMED İLE BURCU ŞAHİN İN... Devamı..

   DERNEK KURUCU ÜYEMİZİN ALATTİN ÇOBAN'IN TORUNU YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ MUSTAFA ÇOBAN'IN OĞULU UTKU RIDVAN ÇOBAN DÜNYA GELMİŞTİR. ÇOBAN AİLESİNE VATANIMIZA MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.
  DERNEK KURUCU ÜYEMİZİN ALATTİN ÇOBAN'IN TORUNU YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ MUSTAFA ÇOBAN'IN OĞULU UTKU RIDVAN ÇOBAN DÜNYA GELMİŞTİR. ÇOBAN AİLESİNE VATANIMIZA MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ. ÇOBAN AİLESİNİN GÖZÜ AYDIN ALLAH ANALI BABALI DÜYÜMESİNİ NASİP ETSİN İNŞAALLAH Devamı..

   HACIGİLDEN BAYRAM AKPINAR 30.01.2018 SALI GÜNÜ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE 31.01.2018 ÇARŞAMBA KIZILCAÖRENDE DEFNEDİLECEKTİR.
  HACIGİLDEN BAYRAM AKPINAR 30.01.2018 SALI GÜNÜ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 31.01.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ KIZILCAÖRENDE DEFNEDİLECEKTİR. KENDİSİNE ALLAHDAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. Devamı..

   FİLİKGİLDEN NECATİ ÇAKIR IN EŞİ HACER ÇAKIR 28.01.2018 PAZAR GÜNÜ VEFAT ETMİŞTİR.
  FİLİKGİLDEN NECATİ ÇAKIR IN EŞİ HACER ÇAKIR 28.01.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. DERNEK YÖNETİMİ OLARAK MERHUMEYE ALLAHDAN RAHMET AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. MEKANI CENNET OLSUN İNŞAALLAH Devamı..

   DERNEK KADIN KOLLARI İLÇE TOPLANTILARININ İLKİNİ ESENLER GÜNGÖREN İLÇESİNDE BULUNAN KIZILCAÖRENLİLERLE ESENLERDE YAPILDI.
  Devamı..

   DERNEK MERKEZ AÇILIŞI
  DERNEK LOKAL AÇILIŞIMIZ 21.01.2018 PAZAR GÜNÜ 13,45 DE GEÇMİŞLERİMİZİN RUHU İÇİN OKUTULMUŞ BULUNAN MEVLÜT OKUTULMASI İLE GENİŞ KATILIMLI CE ÇOŞKULU BİR ŞEKİLDE AÇILIŞ YAPILMIŞTIR. AÇILIŞ DA GENİŞ KATILIMLI VE ÇOŞKULU BİR KALABALIK İLE DERNEK ÜYELERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILMIŞ FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNULMUŞ... Devamı..

   DERNEK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI
  YÖNETİM KURULU 2018 OCAK AYLIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ALİBEYKÖY DE YAPILDI Devamı..

   Gençlik Kolları Halı Saha Etkinliği....
  Devamı..
1 2 3 4 5 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
cengizhan akpınar
KIZILCA ÖREN MUHTARLIGINA YENİDEN SEÇİLEN RASİM ÇOBAN VE EKİBİNİ KUTLAR BAŞARILAR DİLERİM CENGİZHAN AKPINAR

cengizhan akpınar
31 MART YEREL SEÇİMLERDE ESENLER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEN DEGERLİ KARDEŞİM EMRE MISIRLI CANI GÖNÜLDEN KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM CENGİZHA AKPINAR

SELİM ŞEN
Bugün ahirete intikal eden büyüklerimiz için düzenlenmiş olduğunuz mevlüdi şerif hoş sohbet keşkek çorba ayran tatlı RABBİM kabul eylesin inş. emeği geçenlerden AALAH razı olsun. Allaha emante olun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler