İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular

Sayın Üyelerimiz

derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ


SAYIN DERNEK ÜYELERİMİZ.

YIILIK AİDATLARINIZI VE BAĞIŞLARINIZI  DERNEĞİMİZİN BANKA HESABI OLAN 

İŞBANK GÜLTEPE ŞUBESİ

ŞUBE KODU    1069

HESAP NUMARASI    358691

İBAN NO  :  TR98 0006 4000 0011 0690 3586 91

NOLU HESABA YATIRABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN DUYARLILIĞINIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

DERNEK YÖNETİM KURULU


Tokat Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
İnternet Sitemizi Nasıl Buldunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,8240   8,8399
EURO 10,3526   10,3712
       
Özlü Sözler
"HEP GÜZEL YERLERİ TUTMUŞ ELİNDE, İPEK SAÇLARI SIRALANMIŞ BELİNDE, GÜZEL TARİHİ CAMİSİ DUDU DİLLERDE, NE GÜZEL TARİHİ KÜTÜPHANESİ VARDIR KÖYÜMÜN.(Ergül Doğan)"
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  HABERLER


   Dernek birlik ve beraberlik KAHVALTI etkinliğimizi 01.03.2020 pazar günü Kağıthane Nurtepe Sosyal tesislerinde yapıldı
  Dernek yönetim kurulu olarak kızılcaörenli hemşehrilerimizi bir araya getirerek tanışma ve kaynaşmanın sağlamlaştırılması amacıyla birlik ve beraberlik KAHVALTI etkinliğimizi 01.03.2020 pazar günü Kağıthane Nurtepe Sosyal tesislerinde geniş katılımlı ve üyelerimizin katılımı gerçekleştirildi. Bu kahvaltı sonrasında... Devamı..

   dernek üyelerimizden rahmetli AHMET ALDEMİR ve oğlu BURHAN ALDEMİR için ailesi tarafından 3.11.2019 tarihinde mevlüt okutularak dernek merkezinde yemek verilmiştir.
  dernek üyelerimizden rahmetli AHMET ALDEMİR ve oğlu BURHAN ALDEMİR için ailesi tarafından 3.11.2019 tarihinde mevlüt okutularak dernek merkezinde yemek verilmiştir. Dernek rahmetli Ahmet Aldemir ve Burhan Aldemir in aile yakınları ve kızılcaörenli hemşehrilerimizin geniş katılımlı olarak Kızılcaören dernek merkezinde... Devamı..

   Dernek üyelerimizden SALİH BAŞÇUHADAR 27.10.2019 tarihinde Vefat etmiştir.
  Dernek üyelerimizden SALİH BAŞÇUHADAR 27.10.2019 tarihinde Vefat etmiştir. Salih Başçuhadar'ın cenaze namazı Ümraniye Şahsuvaroğlu camiinde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazı kılınmıştır. Rahömetli Salih Başçufdarın cenazesi Çekmeköy mezarlığına defnedilmiştir. Rahmetli Salih Başçuhadar'a Allahdan rahmet... Devamı..

   Derneğimizin geleneksel pikniğimizi 28.07.2019 tarihinde Esenler Belediyesi Göktürk piknik alanında yapıldı
  Derneğimizin geleneksel pikniğimizi 28.07.2019 tarihinde Esenler Belediyesi Göktürk piknik alanında yapıldı. İstanbul da bulunan Kızılcaörenli hemşemri ve dernek üyelerimizin geniş katılımlı ve çoşkulu bir şekilde yapıldı. Piknik sabah saat 08,00 de dernek üyelerimizin katılımı ile başladı. Dernek yönetim kurulu... Devamı..

   Dernek üyeleri olarak 05.05.2019 pazar günü Beykoz Cumhuriyet köyü Mimoza park piknik alanında piknik yapıldı.
  Dernek üyeleri olarak 05.05.2019 pazar günü Beykoz Cumhuriyet köyü Mimoza park piknik alanında piknik yapıldı. Dernek üyelerimizin çoşkulu kalabalık bir şekilde toplanark Beykoz Cumhuriyet köyü Mimozapark piknik alanında sabah 09,30 da toplanmış ve 10,00 ailece kahvaltı yapılmış ve arkasından katılım sağlayan... Devamı..

   Derneğimizin 9 ncu olağan genel kurulunu 28.04.2019 günü saat 14.00 der dernek merkezinde yapıldı.
  Derneğimizin 9 ncu olağan genel kurulunu 28.04.2019 günü saat 14.00 der dernek merkezinde yapıldı. Dernğimizin genel kurulu gündem dahlinde Divan başkanlığına Fikri şen başkan Kenan Yener ve Selami Er in üyelikleri ile başlanmış olup gündemde bulunan maddeler görüşülmeye başlanmıştır. Gündem gereği derneğin... Devamı..

   Kızılcaörenli Büyüğümüz ÖMER ALDEMİR 15.04.2019 tarihinde vefat etmiştir.
  Kızılcaörenli Büyüğümüz ÖMER ALDEMİR 15.04.2019 tarihinde vefat etmiştir. Ömer Aldemir in cenazsi 16.04.2019 salı günü ikindi namazına mütakip Alibeyköy Yeşiltepe camiiden kaldırılarak Habibler yayla mezarlığına defnedilecektir. Dernek yönetim kurulu adına merhum Ömer Aldemire Allahdan rahmet kederli ailesine de baş... Devamı..

   Kızılcaören köyünde 31.03.2019 tarihinde yapılmış bulunan Muhtarlık seçimini RASİM ÇOBAN kazanmıştır.
  Kızılcaören köyünde 31.03.2019 tarihinde yapılmış bulunan Muhtarlık seçimini RASİM ÇOBAN kazanmıştır Devamı..

   Dernek Üyemiz EMRE MISIRLI 31.03.2019 tarihinde yapılmış bulunan seçimlerde ESENLER BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİNE seçilmiştir.
  Dernek Üyemiz EMRE MISIRLI 31.03.2019 tarihinde yapılmış bulunan seçimlerde ESENLER BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİNE seçilmiştir. Devamı..

   REŞADİYE KELKİT FUTBOL TURNAVASINDAKİ KIZILCAÖREN SPOR 'UN BULUNDUĞU GRUBUN MAŞ PROĞRAMLARI BELLİ OLDU.
  REŞADİYE KELKİT FUTBOL TURNAVASINDAKİ KIZILCAÖREN SPOR 'UN BULUNDUĞU GRUBUN MAŞ PROĞRAMLARI BELLİ OLDU. Devamı..

   REŞADİYE KELKİT FUTBOL TURNAVASINA KATILAN KIZILCAÖREN SPÜR KURA ÇEKİMİ YAPILDI VE GRUBUMUZDA BULUNAN TAKIMLAR BELİRLENDİ.
  REŞADİYE KELKİT FUTBOL TURNAVASINA KATILAN KIZILCAÖREN SPÜR KURA ÇEKİMİ YAPILDI VE GRUBUMUZDA BULUNAN TAKIMLAR BELİRLENDİ. Reşadiye kelkit Futbol turnavasına katılım sağlayan 24 köy takımınını ve katılım sağlayan kalabalık izleyiciler ile birlikte turnavaya katılan 24 köy takımları ile ilgili olarak takım... Devamı..

   KIZILCAÖREN SPOR KULÜBÜ FUTBOLCULARI DERNEK MERKEZİNDE KAHVALTILI TOPLANTI YAPARAK HAZIRLIK MAÇLARINA BAŞLADI.
  KIZILCAÖREN SPOR KULÜBÜ FUTBOLCULARI DERNEK MERKEZİNDE KAHVALTILI TOPLANTI YAPARAK HAZIRLIK MAÇLARINA BAŞLADI. REŞADİYE KELKİT TURNAVASINA KATILACAK OLAN KIZILCAÖREN SPOR KULUBÜ OLARAK ÇALIŞMALARA BAŞLAYARAK REŞADİYE KÖYLERİ ARASINDA YERİNİ LAYIK OLDUĞU BİÇİMDE ALACAKTIR. BUNUN İÇİNDE KIZILCAÖREN SPOR OLARAK... Devamı..

   DERNEK MERKEZİMİZDE KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZ İLE 13.01.2019 PAZAR GÜNÜ GENİŞ KATILIMLI KEŞKEK GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI.
  DERNEK MERKEZİMİZDE KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZ İLE 13.01.2019 PAZAR GÜNÜ GENİŞ KATILIMLI KEŞKEK GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI. DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DERNEK MERKEZİMİZDE KIZILCAÖRENLİ DERNEK ÜYE VCE HEMŞEHRİLERİMİZ İLE BİRLİKTE GENİŞ KATILIMLI VE ÇOŞKULU BİR ŞEKİLDE KEŞKEK GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI. bU KEŞKEK... Devamı..

   KÖYÜMÜZÜN LİLİGİL SÜLALESİ DERNEK MERKEZİNDE AİLE TOPLANTISI YAPMIŞLARDIR.
  KÖYÜMÜZÜN LİLİGİL SÜLALESİ DERNEK MERKEZİNDE AİLE TOPLANTISI YAPMIŞLARDIR. Liliğil (şen) ailesi olaarak birlik ve beraberliğin geliştirilerek kuvvetlendirmesi amacıyla geniş katılımlı bir toplantıyı Dernek merkezimizde gerçekleştirmiş olup bu toplantıların da devamının yapılması hususunda kara verilmiştir. Devamı..

   Dernek Üyemiz İşadamı Dursun Mısırlı nın oğlu Emer Mısırlı Esenler Belediye meclis üyeliği için müracaat etmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz.
  Dernek Üyemiz İşadamı Dursun Mısırlı nın oğlu Emer Mısırlı Esenler Belediye meclis üyeliği için müracaat etmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz. Kızılcaören haklı olarak Sayın Emre Mısırlı ya çıkmış olduğu bu yolda Kızılcaören dernek yönetimi olarak başarılar diliyor. Herzaman yanında olduğumuz bildirmek... Devamı..

   DERNEK LOKALİMİZ YENİLENEREK DERNEK ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA AÇILMIŞTIR.
  DERNEK LOKALİMİZ YENİLENEREK DERNEK ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA AÇILMIŞTIR. derneğimizin lokalinin zemin ve masa sandalye giydirmesi ile duvarların boya ve badanası yapılmış. tuvalet fayansları değiştirilerek Kızılcaörenli dernek üyelerimizin kullanımına açılmıştır. Dernek lokalimiz Tüm dernek üyelerimize hayırlı... Devamı..

   DERNEK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 16.12.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 16,00 DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE DERNEK MERKEZİNDE YAPILMIŞTIR.
  DERNEK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 16.12.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 16,00 DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE DERNEK MERKEZİNDE YAPILMIŞTIR. Dernek Yönetim Kurulu üyelerimizin katılımı ile coşkulu ve verimli bir şekilde dernek olarak yapılacak faaliyetler konusunda çalışmlalar yapılmış ve kızılcaörenli deneğimiz ile ilgili... Devamı..

   Dernek kadın Kooları Ve dernek YönetimKurulu ile birlikte 02.12.2018 pazar günü Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal tesislerinde Kahvaltılı etkinlik yapılmıştır.
  Dernek kadın Kooları Ve dernek YönetimKurulu ile birlikte 02.12.2018 pazar günü Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal tesislerinde Kahvaltılı etkinlik yapılmıştır. Bu toplantıya İstanbul değişik semtlerinde Kızılcaörenli üyelerimiz ailece gelerek katkı sağlamıştır. Bu kahvaltı oldukça kalabalık ve çoşkulu bir şekilde... Devamı..

   DERNEK KADIN KOLLARI OLARAK 21.10.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 13 DE KAYNAŞMA VE TANIŞMA TOPLANTISINI DERNEK MERKEZİNDE COŞKULU BİR KALABALIK İLE GERÇEKLEŞTİRMİŞLERDİR.
  DERNEK KADIN KOLLARI OLARAK 21.10.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 13 DE KAYNAŞMA VE TANIŞMA TOPLANTISINI DERNEK MERKEZİNDE COŞKULU BİR KALABALIK İLE GERÇEKLEŞTİRMİŞLERDİR. Dernek kadın Kolları tarafından düzenlenmiş bulunan Tanışma Dayanışma konulu dernek merkezimizde bir etkinlik düzenlenmiş ve bu etkinliğe Kızılcaörenli... Devamı..

   DERNEK ÜYEMİZ VEYSEL ÇAKIR'IN KIZI RABİA ÇAKIR 6.10.2018 CUMARTESİ NİVERA DÜĞÜN SALONUNDA EVLENMİŞTİR.
  DERNEK ÜYEMİZ VEYSEL ÇAKIR'IN KIZI RABİA ÇAKIR 6.10.2018 CUMARTESİ NİVERA DÜĞÜN SALONUNDA EVLENMİŞTİR. Devamı..
1 2 3 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
cengizhan akpınar
KIZILCA ÖREN MUHTARLIGINA YENİDEN SEÇİLEN RASİM ÇOBAN VE EKİBİNİ KUTLAR BAŞARILAR DİLERİM CENGİZHAN AKPINAR

cengizhan akpınar
31 MART YEREL SEÇİMLERDE ESENLER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEN DEGERLİ KARDEŞİM EMRE MISIRLI CANI GÖNÜLDEN KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM CENGİZHA AKPINAR

SELİM ŞEN
Bugün ahirete intikal eden büyüklerimiz için düzenlenmiş olduğunuz mevlüdi şerif hoş sohbet keşkek çorba ayran tatlı RABBİM kabul eylesin inş. emeği geçenlerden AALAH razı olsun. Allaha emante olun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler