İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular

Sayın Üyelerimiz

derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ


SAYIN DERNEK ÜYELERİMİZ.

YIILIK AİDATLARINIZI VE BAĞIŞLARINIZI  DERNEĞİMİZİN BANKA HESABI OLAN 

İŞBANK GÜLTEPE ŞUBESİ

ŞUBE KODU    1069

HESAP NUMARASI    358691

İBAN NO  :  TR98 0006 4000 0011 0690 3586 91

NOLU HESABA YATIRABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN DUYARLILIĞINIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

DERNEK YÖNETİM KURULU


Tokat Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
İnternet Sitemizi Nasıl Buldunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 16,6690   16,6991
EURO 17,5221   17,5536
       
Özlü Sözler
Unutma; senin için başkasından vazgeçen, bir gün mutlaka başkası için senden vazgeçer. (Hz.Mevlana)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   KIZILCAÖREN DERNEK ÜYELERİ İLE BİRLİKTE 06.05.2018 PAZAR GÜNÜ ESENLER BELEDİYESİ GÖKTÜRK PİKNİK ALANI 2 NCİ BÖLGEDE PİKNİK DÜZENLENMİŞTİR.
  KIZILCAÖREN DERNEK ÜYELERİ İLE BİRLİKTE 06.05.2018 PAZAR GÜNÜ ESENLER BELEDİYESİ GÖKTÜRK PİKNİK ALANI 2 NCİ BÖLGEDE PİKNİK DÜZENLENMİŞTİR. KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZ İLE BİRLİKTE GENİŞ KATILIMLI VE ÇOŞKULU BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. PİKNİĞİMİZİN GERÇEKLEŞMESİNDE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA YERİ BİZE TAHSİS EDEN... Devamı..

   KIZILCAÖREN HEMŞEHRİMİZ SAYIN CÜNEYT ALDEMİR TOKAT TAN AKPARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLMUŞTUR. .
  KIZILCAÖREN HEMŞEHRİMİZ SAYIN CÜNEYT ALDEMİR TOKAT'DAN AKPARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLMUŞTUR. SAYIN CÜNEYT ALDEMİR E KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ VE KIZILCAÖRENLİ LER OLARAK ÇIKMIŞ OLDUĞU BU YOLDA BAŞARILAR DİLERİZ. Devamı..

   KIZILCAÖREN DERNEK ÜYEMİZ SAYIN EMRE MISIRLI İSTANBUL 2 BÖLGE AKPARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLMUŞTUR.
  KIZILCAÖREN DERNEK ÜYEMİZ SAYIN EMRE MISIRLI İSTANBUL 2 BÖLGE AKPARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLMUŞTUR. SAYIN EMRE MISIRLI YA KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ VE KIZILCAÖRENLİ LER OLARAK ÇIKMIŞ OLDUĞU BU YOLDA BAŞARILAR DİLERİZ. Devamı..

   KIZILCAÖREN Lİ HEMŞEHRİMİZ HACIGİL DEN NİHAT AKPINAR'IN ANNESİ GÜLSÜM AKPINAR 17.04.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 18.04.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ KIZILCAÖREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLEECEKTİR.
  KIZILCAÖREN Lİ HEMŞEHRİMİZ HACIGİL DEN NİHAT AKPINAR'IN ANNESİ GÜLSÜM AKPINAR 17.04.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 18.04.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ KIZILCAÖREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. KENDİSİNE ALLAH DAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE ALLAH DAN SABIRLAR DİLİYORUZ Devamı..

   KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ GENÇLİK KOLU VE KADINLAR KOLU OLARAK KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FAZLI KILIÇ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK
  KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ GENÇLİK KOLU VE KADINLAR KOLU OLARAK KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FAZLI KILIÇ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK. ZİYARETİMİZDE SAYIN BAŞKANIMIZ DERNEK YÖNTİM KURULU VE GENÇLİK KOLU İLE KADINLAR KOLUMUZU ÇOK SICAK BİR ŞEKİLDE KARŞILADIĞI İÇİN DERNEK YÖNETİM KURULU VE KOLLAR OLARAK... Devamı..

   KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE TARDIMLAŞMA DERNEK PİKNİĞİMİZİ 06.05.2018 PAZAR GÜNÜ ESENLER BELEDİYESİ GÖKTÜRK PİKNİK ALANI 2.NCİ BÖLGEDE YAPILACAKTIR. TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR.
  İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİMİZİN 06.05.2018 PAZAR GÜNÜ BİRLİK BERABERLİK VE TANIŞMA AMAÇLI DÜZENLEMİŞ OLDUĞU PİKNİK ESENLER BELEDİYESİ GÖKTÜRK PİKNİK ALANI 2. NCİ BÖLGE DE YAPILACAK PİKNİĞİMİZE TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR. Devamı..

   KIZILCAÖREN Lİ HEMŞEHRİMİZ AZİZ AĞAGİLDEN HÜSEYİN ATASOY 28.03.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 29.03.2018 PERŞEMBE ÖGLE NAMAZINDAN SONRA KIZILCAÖREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLMİŞTİR.
  KIZILCAÖREN Lİ HEMŞEHRİMİZ AZİZ AĞAGİLDEN HÜSEYİN ATASOY 28.03.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 29.03.2018 PERŞEMBE ÖGLE NAMAZINDAN SONRA KIZILCAÖREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLMİŞTİR. KENDİSİNE ALLAHDAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE ALLAHDAN SABIRLAR DİLİYORUZ. Devamı..

   KIZILCAÖREN DERNEK KADIN KOLLARI DÖRDÜNCÜ TOPLANTISINI BAHÇELİEVLER DE BULUNAN KIZILCAÖRENLİLERLE BAHÇELİEVLER DE SAYIN AYGÜL YENER'İN EV SAHİPLİĞİNDE 10.03.2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILDI
  KIZILCAÖREN DERNEK KADIN KOLLARI DÖRDÜNCÜ TOPLANTISINI BAHÇELİEVLER DE BULUNAN KIZILCAÖRENLİLERLE BAHÇELİEVLER DE SAYIN AYGÜL YENER'İN EV SAHİPLİĞİNDE 10.03.2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILDI Devamı..

   kIZILCAÖREN MELİHA ARAS İLKÖĞRETİM OKULUNUN İLKOKUL VEKİL ÖĞRETMENİ BÜŞRA ERDEM SINIFI VE ÖĞRENCİLERİ
  kIZILCAÖREN MELİHA ARAS İLKÖĞRETİM OKULUNUN İLKOKUL VEKİL ÖĞRETMENİ BÜŞRA ERDEM SINIFI VE ÖĞRENCİLERİ KIZILCAÖREN DE BULUNAN MELİHA ARAS İLKOKULUMUZA 2 YARI YILDA VEKİL ÖGRETMEN OLARAK OLARAM REŞADİYE ÇAMLIKAYA (FESİLEK) KÖYÜNDEN İSTANBUL DA İKAMET EDEN BÜŞRA ERDEM ATANMIŞTIR. KENDİSİNE HOŞ GELDİNİZ DER... Devamı..

   KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİMİZ HASAN ÖZTÜRK 'ÜN ANNESİ İPEK ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. AİLESİNE ALLAH DAN RAHMET DİLİYORUZ.
  KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİMİZ HASAN ÖZTÜRK 'ÜN ANNESİ İPEK ÖZTÜRK 8.03.2018 PERŞEMBE GÜNÜ VEFAT ETMİŞTİR. AİLESİNE ALLAH DAN RAHMET DİLİYORUZ. CENAZESİ 9.03.2018 CUMA GÜNÜ ANKARA CEBECİ ASRİ MEZARLIĞIA DEFİN EDİLECEKTİR. MERHUMEYE ALLAHDAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE DE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. Devamı..

   DERNEK ÜYEMİZ ÖMER YENER'İN OĞLU YASİN YENER AFJET AFYON SPORDA FUTBOL HAYATINA DEVAM ETMEKTEDİR.. KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ OLARAK YASİN YENER'E FUTBOL HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.
  DERNEK ÜYEMİZ ÖMER YENER'İN OĞLU YASİN YENER AFJET AFYON SPORDA FUTBOL HAYATINA DEVAM ETMEKTEDİR.. KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ OLARAK YASİN YENER'E FUTBOL HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ. Devamı..

   KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİMİZ SERHAT GÜLPINAR AFJET AFYON SPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ OLMUŞTUR. KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ OLARAK SERHAT GÜLPINAR'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.
  KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİMİZ SERHAT GÜLPINAR AFJET AFYON SPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ OLMUŞTUR. KIZILCAÖREN DERNEK YÖNETİMİ OLARAK SERHAT GÜLPINAR'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ. Devamı..

   DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ OKAY ALDEMİR'İN OĞLU KORAY ALDEMİR SPORTS TV de SPOR 360 ADINDA PROĞRAM YAPMAYA BAŞLAMIŞDIR. DERNEK YÖNETİMİ OLARAK KORAY ALDEMİR'E BAŞARILAR DİLİYORUZ.
  DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ OKAY ALDEMİR'İN OĞLU KORAY ALDEMİR SPORTS TV de HAFTANIN BELİRLİ GÜNLERİNDE SPOR 360 ADINDA PROĞRAM YAPMAYA BAŞLAMIŞDIR. DERNEK YÖNETİMİ OLARAK KORAY ALDEMİR'E BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ Devamı..
1 2 3 4 5 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
cengizhan akpınar
KIZILCA ÖREN MUHTARLIGINA YENİDEN SEÇİLEN RASİM ÇOBAN VE EKİBİNİ KUTLAR BAŞARILAR DİLERİM CENGİZHAN AKPINAR

cengizhan akpınar
31 MART YEREL SEÇİMLERDE ESENLER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEN DEGERLİ KARDEŞİM EMRE MISIRLI CANI GÖNÜLDEN KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM CENGİZHA AKPINAR

SELİM ŞEN
Bugün ahirete intikal eden büyüklerimiz için düzenlenmiş olduğunuz mevlüdi şerif hoş sohbet keşkek çorba ayran tatlı RABBİM kabul eylesin inş. emeği geçenlerden AALAH razı olsun. Allaha emante olun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler