İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular

Sayın Üyelerimiz

derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ


SAYIN DERNEK ÜYELERİMİZ.

YIILIK AİDATLARINIZI VE BAĞIŞLARINIZI  DERNEĞİMİZİN BANKA HESABI OLAN 

İŞBANK GÜLTEPE ŞUBESİ

ŞUBE KODU    1069

HESAP NUMARASI    358691

İBAN NO  :  TR98 0006 4000 0011 0690 3586 91

NOLU HESABA YATIRABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN DUYARLILIĞINIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

DERNEK YÖNETİM KURULU


Tokat Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
İnternet Sitemizi Nasıl Buldunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 16,6690   16,6991
EURO 17,5221   17,5536
       
Özlü Sözler
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar. (Hz.Muhammed SAV)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   KÖYÜMÜZÜN LİLİGİL SÜLALESİ DERNEK MERKEZİNDE AİLE TOPLANTISI YAPMIŞLARDIR.
  KÖYÜMÜZÜN LİLİGİL SÜLALESİ DERNEK MERKEZİNDE AİLE TOPLANTISI YAPMIŞLARDIR. Liliğil (şen) ailesi olaarak birlik ve beraberliğin geliştirilerek kuvvetlendirmesi amacıyla geniş katılımlı bir toplantıyı Dernek merkezimizde gerçekleştirmiş olup bu toplantıların da devamının yapılması hususunda kara verilmiştir. Devamı..

   Dernek Üyemiz İşadamı Dursun Mısırlı nın oğlu Emer Mısırlı Esenler Belediye meclis üyeliği için müracaat etmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz.
  Dernek Üyemiz İşadamı Dursun Mısırlı nın oğlu Emer Mısırlı Esenler Belediye meclis üyeliği için müracaat etmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz. Kızılcaören haklı olarak Sayın Emre Mısırlı ya çıkmış olduğu bu yolda Kızılcaören dernek yönetimi olarak başarılar diliyor. Herzaman yanında olduğumuz bildirmek... Devamı..

   DERNEK LOKALİMİZ YENİLENEREK DERNEK ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA AÇILMIŞTIR.
  DERNEK LOKALİMİZ YENİLENEREK DERNEK ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA AÇILMIŞTIR. derneğimizin lokalinin zemin ve masa sandalye giydirmesi ile duvarların boya ve badanası yapılmış. tuvalet fayansları değiştirilerek Kızılcaörenli dernek üyelerimizin kullanımına açılmıştır. Dernek lokalimiz Tüm dernek üyelerimize hayırlı... Devamı..

   DERNEK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 16.12.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 16,00 DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE DERNEK MERKEZİNDE YAPILMIŞTIR.
  DERNEK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 16.12.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 16,00 DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE DERNEK MERKEZİNDE YAPILMIŞTIR. Dernek Yönetim Kurulu üyelerimizin katılımı ile coşkulu ve verimli bir şekilde dernek olarak yapılacak faaliyetler konusunda çalışmlalar yapılmış ve kızılcaörenli deneğimiz ile ilgili... Devamı..

   Dernek kadın Kooları Ve dernek YönetimKurulu ile birlikte 02.12.2018 pazar günü Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal tesislerinde Kahvaltılı etkinlik yapılmıştır.
  Dernek kadın Kooları Ve dernek YönetimKurulu ile birlikte 02.12.2018 pazar günü Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal tesislerinde Kahvaltılı etkinlik yapılmıştır. Bu toplantıya İstanbul değişik semtlerinde Kızılcaörenli üyelerimiz ailece gelerek katkı sağlamıştır. Bu kahvaltı oldukça kalabalık ve çoşkulu bir şekilde... Devamı..

   DERNEK KADIN KOLLARI OLARAK 21.10.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 13 DE KAYNAŞMA VE TANIŞMA TOPLANTISINI DERNEK MERKEZİNDE COŞKULU BİR KALABALIK İLE GERÇEKLEŞTİRMİŞLERDİR.
  DERNEK KADIN KOLLARI OLARAK 21.10.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 13 DE KAYNAŞMA VE TANIŞMA TOPLANTISINI DERNEK MERKEZİNDE COŞKULU BİR KALABALIK İLE GERÇEKLEŞTİRMİŞLERDİR. Dernek kadın Kolları tarafından düzenlenmiş bulunan Tanışma Dayanışma konulu dernek merkezimizde bir etkinlik düzenlenmiş ve bu etkinliğe Kızılcaörenli... Devamı..

   DERNEK ÜYEMİZ VEYSEL ÇAKIR'IN KIZI RABİA ÇAKIR 6.10.2018 CUMARTESİ NİVERA DÜĞÜN SALONUNDA EVLENMİŞTİR.
  DERNEK ÜYEMİZ VEYSEL ÇAKIR'IN KIZI RABİA ÇAKIR 6.10.2018 CUMARTESİ NİVERA DÜĞÜN SALONUNDA EVLENMİŞTİR. Devamı..

   DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ ERGÜN BALTACI 07.10.2018 TARİHİNDE EDA BALTACI İLE EVLENMİŞLERDİR. YENİ ÇİFTLERE BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUZ.
  DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ AYNI ZAMANDA DERNEK ÜYEMİZ EKREM BALTACI'NIN OĞLU ERGÜN BALTACI 07.10.2018 TARİHİNDE EFTELYA DAVET SALONUNDA EDA BALTACI İLE EVLENLENEREK DÜNYA EVİNE GİRMİŞLERDİR.BALTACI AİLESİNE VE YENİ ÇİFTLERE SAĞLIK HUZUR, MUTLULUK VE ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUZ. Devamı..

   KIZILCAÖREN KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİMİZİN GENÇLİK KOLU TARAFINDAN DÜZENMİŞ BULUNAN HALI SAH MAÇ DÜZENLEMESİ 07.10.2018 TARİHİNDE ESENLER AKTAŞ HALI SAHA DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
  KIZILCAÖREN KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİMİZİN GENÇLİK KOLU TARAFINDAN DÜZENMİŞ BULUNAN HALI SAH MAÇ DÜZENLEMESİ 07.10.2018 TARİHİNDE ESENLER AKTAŞ HALI SAHA DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. kIZILCAÖRENLİ GENÇ KARDEŞLERİMİZİ VE ÜYELERİMİZİN KATILIMI İLE COŞKULU VE EĞLENCELİ BİR ŞEJKİLDE GERÇEKLEŞTİ. AYNI ZAMAN DA BU... Devamı..

   İSTANBUL DERNEĞİNİN 17.09.2018 PAZAR GÜNÜ BEYKOZ CUMHURİYET KÖY MİMOZA PARK PİKNİK ALININDA ÇOŞKULU EGLENCELİ BİR ŞEKİLDE TANIŞMA VE KAYNAŞMA AMAÇLI PİKNİK YAPILDI.
  İSTANBUL DERNEĞİNİN 17.09.2018 PAZAR GÜNÜ BEYKOZ CUMHURİYET KÖY MİMOZA PARK PİKNİK ALININDA İSTANBUL'DA BULUNAN KIZILCAÖREN'Lİ HEMŞEHRİLERİMİZ İN ÇOŞKULU KATILIMI İLE EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE TANIŞMA VE KAYNAŞMA AMAÇLI PİKNİK YAPILDI. yAPILMIŞ BULUNAN DERNEK PİKNİĞİMİZE KATILMIŞ BULUNAN KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZ... Devamı..

   HACIGİLDEN ALİ AKPINAR 01.082018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR.
  Çok Değerli Büyüğümüz Dernek üyemiz Hacıgilden Can Akpınarı'ın Babası Cengizhan Akpınar'ın Amcası ALİ AKPINAR 01.08.2018 tarihinde vefat etmiştir. Cenaze Halkalı yeni mezarlığına 02.08.2018 tarihinde akraba ve hemşehrilerin katılımı ile defnedilmiştir. Kendisine Allahdan Rahmet Kederli Ailesine de başsağlığı ve... Devamı..

   KIZILCAÖREN Lİ HEMŞEHRİMİZ CİGERCİ GİLDEN SEZAİ ER 14.06.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 15.06.2018 CUMA GÜNÜ KIZILCAÖREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLMİŞTİR.
  KIZILCAÖREN Lİ HEMŞEHRİMİZ CİGERCİ GİLDEN SEZAİ ER 14.06.2018 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 15.06.2018 CUMA GÜNÜ KIZILCAÖREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLMİŞTİR. Devamı..

   İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ OLARAK KIZILCAÖREN'DE ARİDE GÜNÜ TÜM KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZE İFTAR YEMEĞİ VERDİ
  İSTANBUL KIZILCAÖREN KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ OLARAK KIZILCAÖREN'DE ARİDE GÜNÜ TÜM KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN ÇOŞKULU VE KALABALIK OLARAK ERKEK VE HANIM KIZILCAÖRENLİ HEMŞEHRİLERİMİZE ZENGİN MENÜLÜ 4 ÇEŞİT İFTAR YEMEĞİ VERDİ YEMEK SONRASINDA KÖYÜMÜZÜN İMAMI TARAFINDAN YEMEK DUASI YAPILDI. SONRASINDA YASSI... Devamı..
1 2 3 4 5 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
cengizhan akpınar
KIZILCA ÖREN MUHTARLIGINA YENİDEN SEÇİLEN RASİM ÇOBAN VE EKİBİNİ KUTLAR BAŞARILAR DİLERİM CENGİZHAN AKPINAR

cengizhan akpınar
31 MART YEREL SEÇİMLERDE ESENLER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEN DEGERLİ KARDEŞİM EMRE MISIRLI CANI GÖNÜLDEN KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM CENGİZHA AKPINAR

SELİM ŞEN
Bugün ahirete intikal eden büyüklerimiz için düzenlenmiş olduğunuz mevlüdi şerif hoş sohbet keşkek çorba ayran tatlı RABBİM kabul eylesin inş. emeği geçenlerden AALAH razı olsun. Allaha emante olun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler